top of page
חיה שדלצקי גזית - מאמנת אישית ומנחת קבוצ

המלצות

arrow-down
המלצות

חיה אהובה! מלאכית ג'ינג'ית מלאת חיים, יצירתית, חכמה עם לב ענק ומעניק! תרמת לי ברמות שמשאירות אותי לרגעים חסרת מילים.. מרגיש לי שהופעת בחיי גם מתוך איזושהי ידיעה קוסמית שלך שאני זקוקה לך ולהנחיות שלך שיסיטו אבנים מהדרך בה אני בוחרת ללכת. תודה ענקית על כך שהושטת לי יד בעדינות והולכת אותי במרחב מאפשר ובטוח לגלות את כל התשובות והעוצמות הקיימות בתוכי. עזרת לי לעלות מדרגה משמעותית שמקדמת אותי למקום שלם ואהוב שלי עם עצמי ובכלל.

מיכל זלצמן, אדריכלית ומעצבת פנים

הגעתי למפגש אחד עם חיה שבו פגשנו מפלצות שחורות, טלטלנו בעדינות יבשות עתיקות, פינינו את הישן הלא מועיל כדי לאפשר למשהו חדש להיכנס.
אני נפעמת כל פעם מחדש, מכוחה של ערימת בדים צבעוניים - לתת פתח לעבודה עמוקה כל כך.
וחיה - עם הקלילות שבה, לצד העומק והרצינות. יכולת ההקשבה הנדירה בהמון רבדים, וההשתתפות העדינה בתהליך.
אני בתודה מעומק הלב.

נעה בן אור, פסיפס ועוד

השתתפתי במפגש קונסטלציה של חיה. הנחנו בדים עבור אספקטים שונים בעסק שלנו ועבורנו. היה מרתק לראות ולשמוע איך כל אחת תופסת את היחסים עם השיווק, הלקוחות הכסף ואת היחסים בין האספקטים השנונים. חיה מנחה חכמה חדה וגם רכה וחומלת בו זמנית. ממליצה בחום להכיר את האישה הזו, מעיין בלתי נדלה של עומק רגשי ואנטלקטואלי".

מיכאלה מנדה ינקו, אומנות בקשיבות

בשבוע האחרון סיימתי סדרת "חיבוקבוצתי"- מפגשי קונסטלציה מקצואישית לעצמאיות בהנחייתה של האחת והיחידה חיה.
תקשיבו, זה היה בום!! לראשונה מזה הרבה זמן, הרגשתי שאני לא לבד, הרגשתי שייכת, קיבלתי רוח גבית להתניע עשייה וגם התבססה בי ההבנה שהכל בסדר, שאני בסדר! וזה דייק את עצמו במיוחד וכיאה, במפגש האחרון. ואיך יכולתי שלא להכניס את זה מייד ליומן הויזואלי שלי.
אם אתן מתלבטות, אל... רוצו, אתן חייבות את זה לעצמכן!!

איילה מריאם, מאמנת אישית

התרגול נתן לי כח, וליתר דיוק - עזר לי למצוא את הכח שנמצא שם בתוכי כל הזמן. הוא חיבר אותי למקורות של עוצמה אדירים, קדמוניים, חזקים ומעצימים.
הוא אפשר לי קלילות ומשחקיות, מילא אותי בחיוניות ונתן לי אנרגיה לצלוח את שני הפרויקטים הגדולים שעמדו לפתחי - אתר חדש ומעבר לעוסקת מורשה.

רחלי אלון, כלים אומרים שירה

בתהליך "באר הכוח שלי" התחברתי לעצמי ממקום קצת אחר, מאוד אינטואיטיבי. גיליתי והצלחתי להשתמש בהמון משאבים שלא ידעתי בכלל שעמדו לרשותי. פתאום אני במקום של שקט, התמסרות וידיעה שהכל בסדר למרות כל מיני דברים של חוסר ודאות מעבר לענייני הקורונה שהם עצמם חתיכת חוסר ודאות.
אני רוצה להגיד לך תודה מכל על ההזדמנות הזו.

השתתפתי במספר סדנאות של חיה, בכל אחת מהן קרו לי דברים משמעותיים. גם אם לא תמיד הבנתי מה בדיוק התרחש, הראייה העמוקה של חיה, המרחב שהיא יוצרת בעזרת הקבוצה, החוכמה של הקונסטלציה, כל אלו ביחד ולחוד, הותירו בי חוויה שקרו דברים לטובתי העליונה והורגשו מהדהדים במשך ימים לאחר הסדנה. אמשיך לבוא ואני ממליצה בחום לבוא להתנסות. זה מתקדם, עמוק, ידידותי ומלא ריפוי משמעותי.

אלינה מירקין - Shine On

bottom of page